loading...

سيب سلامت

پزشكي

بازدید : 206
11 زمان : 1399:2

كلاه گيس مصنوعي بخريد

كلاه گيس هاي طبيعي به دليل ماهيت طبيعي كه دارند بيشتر براي فصول سرد سال مناسب هستند. به عبارتي اگر ميخواهيد كه در روزهاي سرد، گرم بمانيد، بهتر است كه كلاه گيس طبيعي بخريد اما استفاده از آن ها براي فصول گرم چندان توصيه نميشود مگر اينكه براي مناسبت خاصي بخواهيد استفاده كنيد. در عوض ميتوانيد براي تابستان و براي جلوگيري از عرق كردن كلاه گيس، روي كلاه گيس هاي مصنوعي حساب باز كنيد و از آن ها استفاده كنيد.

كلاه گيس طبيعي يا مصنوعي با استايل كوتاه انتخاب كنيد

براي روزهاي گرم سال كلاه گيس زنانه كوتاه بهترين گزينه و آپشن موجود براي كساني كه عاشق كلاه گيس ها هستند. فرقي نميكند كه چه نوع استايل و فرمي را ميپسنديد در هر صورت اگر اندازه موهاي كلاه گيس كوتاه باشد، ميتوان مانع عرق كردن كلاه گيس شد. ما بنا به دلايل زير به شما توصيه ميكنيم كه براي روزهاي گرم و مخصوصا تابستان از كلاه گيس كوتاه استفاده كنيد:

 • چون موها بالاتر از گردن هستند شما خود به خود خنك ميشويد
 • هرچه موها كوتاه تر باشد يعني وزني كه پوست تحمل ميكند كم است و تحمل وزن كم يعني خنك ماندن
 • نگهداري كمي نياز دارند و مانند كلاه گيس طبيعي بلند نيستند كه دقيقا مثل موهاي خودتان نگهداري و مراقبت بخواهند
 • موهاي كوتاه هزينه كمتري دارند و كلاه گيس ارزان محسوب ميشوند

از كلاه هاي مودار استفاده كنيد

بعضي روزها به قدري گرم است كه پوشيدن هرچيز اضافي از روسري گرفته تا لباس ميتواند حسابي باعث عرق كردن و عذاب كشيدن شما شود. در اين روزها شايد نخواهيد كه يك كلاه گيس كامل استفاده كنيد زيرا عرق كردن كلاه گيس شما را به دردسر مي اندازد. راه حل چيست؟ خيلي ساده است. به جاي استفاده از كلاه گيس طبيعي يا مصنوعي ميتوانيد تنها با پوشيدن يك كلاه مو دار مانع تعريق بيش از حد شويد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد خريد كلاه گيس و نگهداري آن مي توانيد به سايت kolahgiss.ir مراجعه كنيد.

بازدید : 209
11 زمان : 1399:2

شانه كردن

هر بار كه موها خشك ميشود بهتر است كه آن ها را شانه كنيد تا آشفتگي و به هم گره خوردن بهتر شود و موها كاملا صاف شوند. شانه كردن يكي از اصول اصلي نگهداري، مراقب و ماندگاري كلاه گيس زنانه يا مردانه است.

فركردن

اگر كلاه گيس زنانه طبيعي داريد ميتوانيد بر اساس سليقه خود آن ها را فر كنيد اما دقت كنيد كه فر كردن نمونه هاي مصنوعي چندان آسان و حتي درست نيست. بنابراين يكي از نكاتي كه بايد حين نگهداري از نمونه ها مصنوعي بدانيد اين است كه آن ها را فر نكنيد.

تهيه سر مانكن

براي وقتهايي كه كلاه گيس استفاده نميكنيد يك استند تهيه كنيد تا به آن آسيب وارد نشود.

نحوه شستن كلاه گيس طبيعي يا مصنوعي و مدت زمان آن

اگر هر روز موهاي مصنوعي استفاده ميكنيد بهتر است كه هر دو تا ۴ هفته به شستن كلاه گيس خود اقدام كنيد. اگ ركمتر ميپوشيد ميتوانيد هر ۱ تا ۱ و نيم ماه اينكار را انجام دهيد.

از موهاي طبيعي خود محافظت كنيد

اگر به صورت روزانه از كلاه گيس طبيعي استفاده ميكنيد، بايد مراقب موهاي طبيعي خود در زير كلاه گيس باشيد. براي همين سعي كنيد موهاي خود را شانه كنيد، به موقع بشوييد و هنگام استراحت كلاه گيس استفاده نكنيد. علاوه بر اين، هرچقدر شما بيشتر به بهداشت مو و پوست سر خود اهميت دهيد، به اين معني است كه كلاه گيس طبيعي شما هم ديرتر كثيف ميشود و در نتيجه كمتر نياز به شستشو دارد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد خريد كلاه گيس و نگهداري از آن مي توانيد به سايت kolahgiss.ir مراجعه كنيد.

بازدید : 218
11 زمان : 1399:2

نحوه شستن كلاه گيس

كلاه گيس را از بالا به پايين شانه بزنيد

قبل از شستن كلاه گيس طبيعي يا مصنوعي حتما بايد آن را به آرامي شانه كنيد. زماني كه ميخواهيد آن را درون آب بگذاريد، به هيچ عنوان نبايد به هم ريخته، ژوليده يا به هم تنيده باشد. يك برس مخصوص برداريد و از بالا به پايين موها را شانه كنيد.

پر كردن سينك ظرفشويي از آب و ريختن شامپو

· سينك ظرفشويي خود را با آب سرد پر كنيد، سپس اندازه يك يا دو سر شامپو، به داخل آن شامپو بريزيد.

· به اين نكته توجه كنيد كه متناسب با نوع موها شامپو را انتخاب كنيد. براي مثال اگركلاه گيس زنانه با موهاي فري داريد براي شستن كلاه گيس فر خود از شامپو مخصوص موي فر استفاده كنيد. اگر كلاه گيس طبيعي را رنگ كرده ايد از شامپوي مخصوصا موهاي رنگ شده استفاده كنيد و ….

· حين شستن كلاه گيس مصنوعي يا طبيعي نبايد مستقيما شامپو را به موها زد بلكه بايد به آب، شامپو اضافه كرد و بعد از حل شدنش به آن كلاه گيس را اضافه كرد.

از شامپوهاي ۲ در ۱ كه حاوي نرم كننده هستند استفاده نكنيد. در عوض نرم كننده را بعد از شامپو به موهايتان اضافه كنيد.

كلاه گيس را برعكس كنيد و در آب قرار دهيد

با كمك دو دست خود قسمت داخل كلاه را برگردانيد، موها را به سمت آب ببريد. سپس كمي به آن فشار دهيد تا خيس شود. براي اينكه شامپو به همه بخش هاي آن وارد شود، تنها كافي است يك بار آن را كاملا در آب بچرخانيد.

5دقيقه به آن دست نزنيد

كلاه گيس طبيعي را به مدت ۵ دقيقه زير آب در سينك غوطه ور كنيد. تمام موها بايد كاملا زير آب باشند. اما به هيچ عنوان به آن دست نزنيد زيرا رشته موها ميتوانند به هم تنيده و در هم گير كنند.

شستشوي كلاه گيس با آب سرد

موها اكنون با شامپو كاملا تميز شده اند و بايد زير آب سرد قرار بگيرند. شير آب سرد را باز كنيد و تا زماني كه روي موها كف وجود بگذاريد كلاه گيس زير آب باشد. بعد از اينكه كف تمام شد آب را ببنديد.

به كلاه گيس نرم كننده بزنيد

براي اينكه موها نرم شوند از يك نرم كننده با كيفيت و حتي الامكان مخصوص كلاه گيس استفاده كنيد. منتهي سعي كنيد نرم كننده فقط روي موها ريخته شود نه كلاه و پارچه نگهدارنده. بلافاصله بعد از ريختن نرم كننده با دست موها را ماساژ دهيد.

۲ دقيقه صبر كنيد

شما بايد صبر كنيد تا نرم كننده حداقل ۲ دقيقه روي موهاي كلاه گيس طبيعي باقي بماند تا كاملا موها را نرم و لطيف كند. بعد از اينكه مواد نرم كننده كاملا در رشته موها نفوذ كرد ميتوانيد آن ها را آب كشيده و بشوييد. دقت كنيد كه باز هم با آب سرد اقدام به شستن كلاه گيس كنيد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد خريد كلاه گيس و نگهداري آن مي توانيد به kolahgiss.ir مراجعه كنيد.

بازدید : 213
11 زمان : 1399:2

بيماراني كه در پروسه درمان سرطان هستند اصولا نياز به شيمي درماني دارند.

ريزش موها در طي شيمي درماني امري رايج و طبيعي است.

اين ريزش مو گاهي در بيماران احساس ناراحتي و تضعيف روحيه ايجاد مي كند.

ريزش مو ،گاها بيماران را منزوي و گوشه گير مي كند.

تمايل خود را براي شركت در فعاليت هاي اجتماعي و مهماني ها و جشن ها از دست مي دهند.

از اين رو بسياري از بيماران يا نزديكان انها براي جلوگيري از اين مشكل و حفظ روحيه بيمار اقدام به خريد كلاه گيس مي كنند.

استفاده از كلاهگيس شيمي درماني :

كلاهگيس هايي كه مخصوص بيماران شيمي درماني ساخته مي شوند اين اعتماد را به شخص و اطرافيانش ميدهد كه سلامت شخص را به مخاطره نمي اندازد.

اخيرا بيشتر كلاه گيس وارداتي كه در فروشگاه ها عرضه مي شوند، بدليل عدم رعايت برخي استانداردهاي حرفه اي از اين دسته خارج اند.

استفاده از مواد پلاستيكي و چسب براي تهيه و ساخت اين كلاهگيس ها ،سلامت بيماران را به مخاطره مي اندازد.

در مقابل كلاهگيس هاي ساخته شده از مواد طبيعي و موي انسان اصولا گزينه مناسب و بدون ريسك براي اين بيماران است.

بيماران مي توانند بدون دغدغه و ترديد در طي دوران شيمي درماني از كلاه گيس زنانه يا مردانه با موي طبيعي استفاده كنند و پس از پايان دوره درمان، شاهد رشد دوباره موهاي خود باشند.

از اين رو بسياري از بيماران از طرف خانواده و اطرافيان خود تشويق به استفاده از كلاهگيس در طي دوران درمان خود مي شوند.

حضور در جمع خانواده و دوستان به سپري شدن اين دوران و بهبود سريع تر كمك زيادي مي كند.

در مقابل گوشه گيري و انزوا نه تنها كمكي به بيمار نمي كند بلكه روحيه و اعتماد به نفس او را پايين مي اورد.

بازدید : 208
11 زمان : 1399:2

كلاه گيس هايي با موهاي طبيعي بسيار گران هستند اما در مقايسه با كلاه گيس هاي مصنوعي از مقاومت بيشتري در انجام اقدامات زيبايي مانند صاف كردن ، فر كردن، رنگ كردن و ... برخوردارند.

1. موهاي كلاه گيس را از نوك شروع به شانه زدن كنيد :

به آرامي شانه بزنيد و گره ها را باز كنيد و به تدريج به سمت ريشه هاي مو برسيد . براي كلاه گيس زنانه كه داراي مو صاف از برس هاي معمولي و براي انواع فر آن ، از برس هاي دندانه دار استفاده كنيد .

2. سينك ظرفشويي خود را از آب سرد پر كنيد و مقداري شامپو درون آن بريزيد :

از شامپويي مناسب با نوع الياف كلاه گيس استفاده كنيد . براي مثال اگر الياف كلاه گيستان مجعد است از شامپوي مخصوص موهاي مجعد استفاده كنيد و يا اگر الياف كلاه گيستان رنگ شده است ، از شامپوي مخصوص موهاي رنگ شده براي آن استفاده كنيد

3. كلاه گيس را به داخل بچرخانيد و آن را درون آب قرار دهيد :

سپس با كمك دستانتان به الياف كلاه گيس فشار ملايمي بياوريد و آن را كمي درون آب تكان دهيد تا شامپو به خوبي به درون الياف آن نفوذ كند. اين امر همچنين به از بين رفتن گرد و غبار موجود درون الياف آن كمك خواهد كرد.

4. كلاه گيس را با استفاده از آب سرد شستشو دهيد :

همچنين ميتوانيد آن را درون ظرفي پر از آب سرد قرار دهيد تا كف موجود بر روي آن از بين برود. بسته به مقاومت كلاه گيس و پرپشتي الياف آن، ممكن است لازم باشد دو بار آن را شستشو دهيد تا به خوبي تميز شود .

5. براي از بين بردن گره هاي ايجاد شده در الياف كلاه گيس از نرم كننده با كيفيت بالا استفاده كنيد :

از اعمال اين مواد بر روي ريشه هاي الياف خودداري كنيد

براي كسب اطلاعالت بيشتر در مورد خريد كلاه گيس و نگهداري از آن مي توانيد به سايت kolahgiss.ir مراجعه كنيد.

بازدید : 191
11 زمان : 1399:2

يكي از دغدغه هاي اشخاصي كه كلاه گيس مصنوعي استفاده ميكنند رنگ و ظاهر كلاه گيسشان است. آن ها ميخواهند بدانند آيا موهاي اين كلاه گيس ها رنگ ميشود يا نه؟ اگر ميشوند نحوه رنگ كردنشان چگونه است؟ آيا مشابه رنگ كردن كلاه گيس طبيعي است؟

نحوه رنگ كردن كلاه گيس مصنوعي با رنگ مو

آرايشگران و متخصصان مو بر اين عقيده هستند كه براي رنگ كردن كلاه گيس مصنوعي به هيچ عنوان نبايد از رنگ موي معمولي براي موهاي انساني استفاده كرد. زيرا باعث وارد شدن آسيب و در نهايت خراب شدن آن ها ميشود. براي رنگ كردن كلاه گيس مصنوعي يا روشنتر كردن آن روش هاي زيادي به جز رنگ موي معمولي وجود دارد و به هيچ عنوان نبايد فكر كرد كه اين كلاه ها مشابه كلاه گيس شيمي درماني و طبيعي رنگ ميشوند.

قدم اول: درست كردن رنگ موي كلاه گيس

اولين قدم ساختن و آماده كردن رنگ است. همانطور كه گفته شد شما بايد از رنگ جوهر براي رنگ كردن كلاه گيس مصنوعي خودتان استفاده كنيد. ميتوانيد رنگ را در فروشگاه هاي بزرگ و يا جاهايي كه لوازم آرايشي ميفروشند تهيه كنيد.

قدم دوم: رنگ كردن كلاه گيس مصنوعي

حالا كه الكل را به نسبت مد نظر به جوهر اضافه كرده ايد، رنگ شما آماه است. و تنها مانده كه به كلاه گيس اعمال كنيد. براي اينكار يك پايه براي كلاه گيس درست كنيد تا كلاه را روي آن قرار داده و اقدام به رنگ كردنش كنيد. اگر برايتان مقدور است در حياط خانه اينكار را انجام دهيد اگر نه، در محلي مثل حمام اينكار را انجام دهيد. دستكش دست كنيد و با فاصله كمي روبروي كلاه گيس قرار بگيريد.

با دست بخش هاي مختلف موها را بگيريد و رنگ را به آرامي روي دسته برداشته شده اسپري كنيد. به همين شكل تمام رشته موها را اسپري كنيد. رنگ را تنها به روي موها اعمال نكنيد، بلكه شما بايد زير موها را نيز رنگ كنيد. حدود دو تا ۳ دقيقه اسپري كنيد و بعد از اينكه مطمئن شديد همه موها رنگ شده اند. يكبار ديگر همين روند را انجام دهيد.

قبل از اينكه كلاه گيس زنانه يا مردانه را خشك كنيد با كمك يك برس كل موها را شانه كنيد سپس وارد مرحله بعد شويد.

قدم سوم: شستن كلاه گيس و خشك كردن آن

اكنون كار رنگ كردن كلاه گيس مصنوعي به اتمام رسيده و بايد آن را خشك كنيد. يك جاي امن پيدا كنيد كه ترجيحا در معرض نور خورشيد باشد تا كلاه گيس خيلي زودتر خشك شود. البته بسته به اينكه چقدر آن را رنگ كرده ايد ممكن است كمي طول بكشد تا كلاه گيس كاملا خشك شود. زماني كه فكر كرديد خشك شده، تمام بخش هاي آن را چك كنيد تا مطمئن شودي جايي از آن هنوز خيس نباشد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد خريد كلاه گيس هاي طبيعي و يا مصنوعي مي توانيد به سايت kolahgiss.ir مراجعه كنيد.

بازدید : 197
11 زمان : 1399:2

اگر قصد خريد كلاه گيس داريد بهتر است به چند نكته توجه نماييد :

۱ – كلاه گيسهاي طبيعي نسبت به نوع مصنوعي مراقبت هاي بيشتري را طلب ميكنند

۲ _ كلاه گيس طبيعي زنانه يا مردانه قيمت بيشتري نسبت به نوع مصنوعي دارند

۳ – كلاه گيسهاي مصنوعي قيمت مناسبي نسبت به طبيعي دارند

۴ – با جستجو در برخي برندهاي كلاه گيس مصنوعي،مثل محصولات تيناويگ متوجه خواهيد شد.

كه انواعي از آنها در برابر حرارت و محصولات حالت دهنده مو مقاوم هستند

۵ – در خريد كلاه گيس بايد به اندازه كلاه زيرين و بافت توري آن دقت داشته باشيد تا موها و پوست سر شما در طول استفاده از آن آسيبي نبينند

۶ – كلاه گيس هاي طبيعي با وجود اينكه قيمت بالايي دارند اما براي استفاده روزانه مناسب تر هستند

۱ – كلاه گيس هاي طبيعي :

· اين نوع از كلاه گيس ها عموما براي مصارف روزانه و استفاده طولاني مدت مناسب تر هستند

· اما قيمت هاي بسيار بالايي داشته و براي تمامي افراد خريد اين نوع كلاه گيس به راحتي امكان پذير نيست

· براي ساخت اين نوع كلاه گيس ابتدا موهاي طبيعي را طي فرايند هاي مختلفي ضد عفوني و تمييز كرده

· سپس به رنگ دلخواه در آورده و يا بدون رنگ كردن از آنها استفاده ميكنند .

· در اين گروه عموما كلاه گيس هايي با رنگ هاي طبيعي مانند قهوه اي ،مشكي ،عنابي و … يافت ميشوند .

۲كلاه گيس هاي مصنوعي :

اين نوع از كلاه گيس ها نسبت به نوع طبيعي مقرون به صرفه تر هستند

اما بايد اين نكته را در نظر گرفت كه كلاه گيس هاي طبيعي ظاهري كاملا شبيه به موي طبيعي روي سر شما دارند

ولي در اين بين كلاه گيس هاي مصنوعي از جنس الياف مصنوعي هستند و غالبا شبيه به موي انسان ساخته ميشوند

علاوه بر اين دسته بندي كلاه گيس ها در سه اندازه مختلف كوتاه ،متوسط و بلند همچنين نوع زنانه و مردانه قرار ميگيرند

كه هر كدام در نوع خود تنوع بسياري دارند .كلاه گيس هاي كوتاه حدودا اندازه اي تا روي گردن

كلاه گيس هاي متوسط حدودا تا روي شانه و كمي پايين تر و كلاه گيس هاي بلند طولي تا كمر يا باسن دارند.

كلاه گيس زنانه متناسب با اندازه و فيزيك كلي سر بانوان و كلاه گيس مردانه متناسب با سر آقايان طراحي شده است .

بازدید : 194
11 زمان : 1399:2

اگر قصد خريد كلاه گيس طبيعي و دكلره كردن آن را داريد به ادامه اين مقاله مراجعه كنيد.

موارد لازم براي دكلره كردن كلاه گيس زنانه :

دكلره با كيفيت ( ترجيحا دكلره آيس)

فويل آلومينيومي ، سشوار ، اكسيدان ۱۲ درصد

ابتدا موها را بشوييد و خشك كنيد

سپس مقدار دكلره مورد نياز را با اكسيدان مخلوط كنيد

نسبت تركيب اكسيدان با دكلره بايد به گونه اي باشد كه مواد به دست آمده شبيه ماست چكيده شود

سپس موهاي كلاگيس را داخل فويل قرار داده و مقدار مناسبي از مواد را به خورد موها بدهيد

و در اخر فويل را به خوبي بپيچيد تا مواد داخل فويل محبوس شود

حال با سشوار به فويل حرارت بدهيد تا گرماي فويل تقريبا به ۲۸ الي ۳۰ درجه سانتيگراد برسد.

نحوه صحيح دكلره كردن كلاه گيس و موي طبيعي اكستنشن قيچي شده موهاي طبيعي قيچي شده و كلاه گيس هاي طبيعي در نحوه رنگ كردن با مويي كه روي سر قرار دارد و داراي ريشه و پياز است داراي تفاوت است

چرا كه مويي كه روي سر قرار دارد از طريق پياز مو تغذيه شده و مواد مورد نياز براي رشد واحياي خود را جذب ميكند پس موي چيده شده با مويي كه روي سر قرار دارد و داراي ريشه است از نظر ميزان مقاومت تفاوت دارد، به زبان ساده بايد گفت:

موي چيده شده نسبت به موي روي سر مقاومت و تحمل كمتري دارد به همين دليل استفاده از مواد شيميايي مانند رنگ ، دكلره و مواد فر كننده يا صاف كنند روي موهاي چيده شده داراي ريسك فراواني است كه يا بايد از تصميم خود براي دكلره يا رنگ كردن كلاه گيس خود صرف نظر كنيد و يا ريسكش را بپذيريد.

زيرا يك اشتباه كوچك كافيست تا موها آسيب ببينند يا بسوزند! و قابل جبران نيست در ابتدا پيشنهاد ميكنيم جهت جلوگيري از آسيب احتمالي مقدار كمي از مو را امتحان كنيد كه هم عيار مدت زماني كه مواد بايد روي مو بماند به دستتان بيايد، هم از آسيب احتمالي به كلاهگيس جلوگيري شود

بازدید : 212
11 زمان : 1399:2

روش شانه كردن:

· هميشه قبل و بعد از استفاده از كلاه گيس زنانه و مردانه موها را طبقه طبقه از پايين تا بالا به صورت پلكاني شانه كنيد

· دقت كنيد كه تمام قسمتها بخصوص كف كلا گيس شانه شود تا از گره خوردن موها در كف كلاگيس جلوگيري شود.

روش شستشو:

شستشو كلاه گيس يك امر مهم از زمان خريد كلاه گيس تا هر زماني است كه از آن استفاده مي كنيد . در ادامه اين يادداشت روش صحيح شستشو كلاه گيس ذكر شده است:

1. ابتدا هيرپيس را به صورت پلكاني برس كنيد

2. مقداري شامپو بچه و آب ولرم را در يك ظرف ميكس كنيد

3. مو را درون آن قرار دهيد و با كف دست با ارامي شستشو دهيد

4. زير آب ولرم هيرپيس را آبكشي كنيد

5. موها را شانه كرده و آويزان كنيد تا بطور طبيعي خشك شود.

توجه: هنگامي كه موها خيس هستند از سشوار ،اتو يا بابليس كردن آتها خودداري كنيد.

بازدید : 200
11 زمان : 1399:2

كلاه گيس كوتاه

خب اجازه دهيد كمي هم درباره كلاه گيس هاي كوتاه كه موهاي كوتاهي دارند صحبت كنيم كه خوشبختانه ما هم كلاه گيس طبيعي كوتاه داريم و هم مصنوعي. بياييد به معرفي مهمترين معايب و مزاياي كلاه گيس هاي كوتاه بپردازيم.

مزاياي كلاه گيس كوتاه

شما را خنك نگه ميدارد

به دليل كوتاه بودن، كلاه گيس كوتاه بالاتر از شانه و گردن شما را ميگيرد و اگر در فصول گرم سال از موهاي بلند خود خسته ميشويد بهترين كلا گيس براي شما قطعا اواع كوتاه خواهد بود.

خيلي سريع آماده استفاده ميشوند

اگر تا حالا يك كلاه گيس طبيعي زنانه را به سر كرده باشيد حتما ميدانيد كه قبل از استفاده بايد آن را آماده كرد، به آن استايل دارد و از مواد نگهدارنده براي صاف كردنش استفاده كرد. اما موهاي كوتاه هيچكدام تا اين اندازه آماده سازي نميخواهند.

حرفه اي بودن

زناني كه موهاي كوتاه تري دارند به عنوان كساني شناخته ميشوند كه موفق تر و حرفه اي تر هستند. در كشور خودمان نه، اما اگر نگاهي به خانم هاي شاغل در كشورهاي خارجي بي اندازيد متوجه ميشويد كه خانم هاي حرفه اي معمولا موهاي كوتاه و مديريت قوي تري دارند.

معايب كلاه گيس كوتاه

هرچقدر مو بلندتر باشد مدل مو و نوع آرايش مويي كه ميتوان روي آن اعمال كرد بيشتر ميشود. اما زماني كه مو كوتاه باشد قطعا نميتوان بيشتر از چند مدل مو را براي آن در نظر گرفت. بنابراين اگر جزء آندسته از خانم هايي هستيد كه اهل تنوع و آرايش مو هستيد پيشنهاد ميكنيم كه از خير كلاه گيس كوتاه بگذريد. در عوض يك كلاه گيس طبيعي بلند بخريد تا علاوه بر زيبايي بتوانيد هر نوع مدلي كه دوست داشتيد را روي آن پياده كنيد. زيرا كلاه گيس زنانه و طبيعي ميتوانند انتظارات مختلف شما را بر آورده كنند.

بعضي ويژگي هاي صورت را برجسته تر ميكند!

كلاه گيس كوتاه از يك نظر درست شبيه رژ لب قرمز پررنگ و مدل مو چتري هستيد. آن ها صورت را برجسته تر از آنچه هست نشان ميدهند. كساني كه صوررت هاي لوزي يا گردي دارند اگر چنين كلاه گيس هايي بخرند، حالت و گردي صورتشان بيشتر به چشم مي آيد و اين منصفانه نيست. پس اگر صورت گرد و يا لوزي مانندي داريد سعي كنيد كلاه گيس كوتاه نخريد و به جاي آن كلاه گيس طبيعي يا مصنوعي بلند خريداري كنيد.

قصد خريد كلاه گيس داريد؟

اگر قصد خريد كلاه گيس ميتوانيد روي تنوع، كيفيت و زيبايي كلاه گيس هاي ما حساب ويژه باز كنيد. ما انواع كلاه گيس بلند و كوتاه را با بهترين كيفيت و رنگ در سرتاسر كشور توزيع ميكنيم. اگر سر قيمت كلاه گيس يا بلند بودن كلاه گيس گير كرده ايد نگران نباشيد ما به شما مشاوره ميدهيم و كمك ميكنيم بهترين كلاه گيس ممكن را براي خود پيدا كنيد

تعداد صفحات : 39

درباره ما
آمار سایت
 • کل مطالب : 579
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 621
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 439
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 7965
 • بازدید ماه : 36207
 • بازدید سال : 142418
 • بازدید کلی : 142418
 • <
  پیوندهای روزانه
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  کدهای اختصاصی